narty rossingnol

Narty Rossignol zadowolą profesjonalistę i amatora

Jeśli chcemy wybrać odpowiednie narty musimy pomyśleć o kilku szczegółowych parametrach. Kupowany przez nas sprzęt musi odpowiadać naszym potrzebom jak najbardziej się da, prawda? Nie powinniśmy kierować się tylko walorami estetycznymi. Charakterystyka poszczególnych modeli to różnice w długości, szerokości oraz stopniu twardości i sztywności sprzętu. Odpowiadający nam wygląd i dobrze dopasowane wcześniej wymienione cechy to gwarancja tego, iż kupiony przez nas sprzęt będzie nam idealnie pasował.

Ogromny wybór nart


Dzięki ogromnemu rynkowi sprzętu narciarskiego jesteśmy zaskakiwani przez poszczególnych producentów coraz to nowszymi nowinkami technicznymi. Producenci dbają o konsumentów chcąc, aby kupowany sprzęt narciarski sprostał wymaganiom użytkowników doświadczonych jak i również pomagał w stawianiu pierwszych kroków na stoku. Narty Rossignol dostępne na krakowsport.pl to sprzęt gwarantujący zadowolenie wśród niedoświadczonych użytkowników oraz tych, którzy na stoku czują się jak ryba w wodzie. Prezentowane Rossignol narty w tym uznawany przez ekspertów model Rossignol hero to narty, które stworzone są z myślą o dobrze przygotowanych stokach narciarskich.

narty rossingnol

Doświadczony zdobywca górskich stoków wyposażony w dobrze przygotowany sprzęt zaskoczy swoimi umiejętnościami niejedną osobę. Dzięki charakterystycznej budowie, czyli podniesionemu do góry dziobowi tzw. rockerowi komfort zjazdu jest o wiele wyższy nawet na trasie, której daleko do perfekcji. Rocker to większa zwrotność w czasie zjazdu na rozjechanym, mokrym i miękkim śniegu. Podniesiony dziób ułatwia skręcanie oraz jazdę carvingową, czyli jazdę od krawędzi do krawędzi. Niska waga produktu sprawia, że narty są bardzo proste w prowadzeniu.