Narty stockli dla każdego

Narciarstwo jest świetnym sposobem na spędzanie czasu na łonie natury, a z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na naukę jazdy. Rozważając zakup nowych nart zastanawiasz się jakie narty wybrać. Nie jest to zakup, który robimy co sezon. Wszystko zależy od naszych potrzeb i indywidualnego stylu jazdy. Każdy chciałby kupić sprzęt dobrej jakości, który posłuży kilka sezonów.

Narty stockli

Jest to firma z prawie stuletnią historią. Josef Stöckli był stolarzem i uwielbiał jazdę na nartach. Pracował w stolarni swoich rodziców, więc postanowił robić je samemu. Dziś firmę stockli prowadzą jego prawnukowie. Rocznie produkują 50 tysięcy par nart i ani sztuki więcej, ponieważ dla nich przede wszystkim liczy się jakość. Do produkcji używana jest 50 tonowa prasa, która skleja konstrukcję. Po wyjściu z prasy narty są chłodzone, następnie czyszczone i malowane. Większość czynności jest wykonywana ręcznie. Każda para nart przechodzi kontrolę jakości. Firma dostaje najwyższe oceny nadawane przez międzynarodowe magazyny narciarskie. Stockli posiada tajne laboratorium, w którym przygotowywane są nowe modele nart. Seria laser dopasowuje się do preferencji użytkownika. W laserze CX została użyta lżejsza konstrukcja. Dla narciarzy, którzy lubią elegancki styl powstała seria Orea Noir oraz Orea Blanc. Dla pań dedykuje się serię Laser MX oraz all mountain/freeride – NELA.

Stockli posiada szeroką ofertę nart. Z pewnością każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie bez względu na stopień zaawansowania.  

Oferta sprzedażowa – narty Stockli