No to w drogę!

Buty narciarskie Rossignol to sprawdzona francuska marka na rynku światowym.  Bez wątpienia, sprzęt ten powinien znaleźć miejsce w każdej szafie narciarza. Rossignol wspiera narciarzy fachową wiedzą, doświadczeniem oraz nowoczesnymi technologiami od ponad 100 lat.

To gwarancja dobrej jakości i komfortu jazdy. Sprzęt jest przeznaczony, zarówno dla amatorów jazdy na nartach, jak i również dla profesjonalistów, którzy biorą udział w wielu międzynarodowych zawodach.

Buty narciarskie Rossignol sprawdzą się podczas wielu godzin jazdy i szlifowania techniki. Buty gwarantują wygodną i bezpieczną jazdę. Dodatkowo też zmniejszają ryzyko kontuzji i pomagają w odpowiednim prowadzeniu nart. Warto też zwrócić uwagę na mocne i solidne wiązanie, która daje możliwość w pełni kontrolowania nart.  

Buty te sprawdzą się w każdych warunkach terenowych oraz pogodowych dzięki silę, precyzji i dobrej jakości. Znajdą one zastosowanie w wiele miejscach, jak na: ubitych stokach, czy pokrytych grubą warstwą stokach. Rossignol to buty, które gwarantują bardzo dobre trzymanie. Wyróżnia się też mocną skorupą, dobrym jakościowo wnętrzem, czy dobrym komfortem termicznym. W każdym momencie można łatwo zmienić podeszwę na typ WTR.

Buty Narciarskie od firmy Rossignol to najwyższy poziom i jakość dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Marka oferuje wiele ciekawych kolorów, czy wzorów, które zaspokoją gusta każdego. Najmniejsi adepci jazdy na nartach znajdą szeroki wybór fasonów, tak aby mieli jeszcze większą radość z jazdy. Natomiast rodzice będą spokojni o bezpieczeństwo najmłodszych, dzięki nowoczesnej technologii.