McKinley – tradycja i funkcjonalność

Marka McKinley jest znana na całym świecie i może poszczycić ponad trzydziestoletnią tradycją. Inspiracją do jej stworzenia był najwyższy szczyt Ameryki Północnej, do którego zdobycia konieczny jest niezawodny sprzęt. Na zaufanie grona konsumentów zasłużyła produkując funkcjonalną odzież outdoorową dla mężczyzn, kobiet i dzieci.

Marka stawia sobie za cel stworzenie niezawodnych produktów, z poszanowaniem środowiska. Coś dla siebie znajdą zarówno entuzjaści wysokogórskich wspinaczek, rowerzyści, biegacze, ale też wszyscy ci, którzy cenią wysoką jakość podczas wakacyjnych wyjazdów i długich spacerów.

Wielkim atutem McKinley’a, który wyróżnia markę na tle konkurencji, są opatentowane systemy funkcyjne. AQUABASE chroniący przed deszczem i wiatrem, VENTEMAX pozwalający skórze oddychać, AQUAMAX zapewniający odpowiednią cyrkulację powietrza, jednocześnie zapobiegając przemakaniu, DRY PLUS odprowadzający wilgoć na zewnątrz, z dala od ciała. Dzięki tym nowoczesnym technologiom odzież zapewnia maksimum komfortu, chroni przed niekorzystnymi warunkami i stanowi wsparcie podczas uprawiania sportu. Świetna jakość i funkcjonalność McKinley’a można odnaleźć nie tylko w ubraniach i obuwiu.

W ofercie marki znajduje się różnorodny sprzęt kempingowy i przedmioty przydatne podczas biwakowania, takie jak latarki, naczynia i śpiwory. Jeżeli kochasz spędzać czas aktywnie poza domem, to McKinley odzież jest dla ciebie. Niezależnie, czy twoja aktywność to zdobywanie niedostępnych szczytów czy rodzinne wyprawy na szlak.