Narty z historią

Elan narty zostały stworzone przez skoczka narciarskiego w 1945 roku. Firma już w 1846 roku wyprodukowała ponad 1000 nart, a część z nich wysłała do USA. Później firma produkowała także kajaki, narty wodne, łodzie czy sprzęt górski. W latach 70. na takich nartach narciarz alpejski Stenmark święcił największe triumfy. Elan to narty rodem ze Słowenii. Korzystało z nich aż 168 sportowców z całego świata.  

Elan narty nadawały się do konkurencji alpejskich oraz skoków narciarskich. Narty są innowacyjne oraz mają wysoką jakość. Wykonywane są ręcznie, według standardów. Od 2016 roku nart się wykorzystywane głównie do narciarstwa zjazdowego, a nie do skoków. 

Dlaczego narty Elan?

Powodów jest kilka:

* niewysoka cena – już za 1000 złotych można kupić dobrej klasy narty;

* staranne wykonanie

* wysoka jakość  – narty Elan to prawdziwe narty na lata, warto o tym pamiętać. Warto zwrócić uwagę na takie oto modele nart:

• Amphibio 78 Ti Skis
• Amphibio 76 Ti Skis
• Ripstick 86 TW Skis – Youth

Serie Ripstick oraz Amphibio to najbardziej popularne serie Elana. Narty są doskonałe, sprawdzają się na co dzień i dają wiele dobrych rozwiązań. Niejedna osoba doceni te narty i zechce z nich korzystać, ku radości wielu osób. Doskonałe narty to jakość, solidność, trwałość. Zakup nart Elana oznacza wieloletnie z nich korzystanie. Takie narty to podstawa zadowolenia, co jest bardzo ważne i na pewno sprawi radość wielu osobom w wielu sytuacjach. Narty Elan to klasyka, solidność, trwałość. Na takich nartach można podbić świat.